מאמרים

אוהל לטיולים משפחתיים - חלק שני

שיקולים בעת הבחירה, שיוכלו לסייע לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורכם:
כמות הנפשות
השוק מציע מגוון גדלים של אוהלים, בהתאם לכמות הנפשות שהוא צפוי לאכלס בתוכו. החל מאוהלים המיועדים לשלושה נפשות ועד עשרה נפשות. קחו בחשבון שמומלץ לרכוש אוהל מעט יותר גדול, שכן, אולי אתם צופים את התרחבותה של המשפחה או ללא קשר, גם הציוד שאתם מביאים אתכם תופס נפח ומקום.

נוחות השימוש
מומלץ לשים לב לנושא נוחות האוהל. האם הוא מרווח דיו ומספיק גדול לאכלס גם את הנפשות כך שיוכלו לישון בנוחות וגם את הציוד שלכם. מומלץ לבחור בצבע אוהל כהה באופן יחסי ולא צבע בהיר או לבן שיתרום להתחממות האוהל. שימו לב שתחתית האוהל מרופדת דיו כדי שתוכלו לישון בו ביתר נוחות.

איך מרכיבים את האוהל?
את רוב האוהלים מרכיבים באמצעות מוטות שמגיעים מקופלים. מומלץ לבחור אוהל הכולל מוטות העשויים מאלומיניום, שכן אלה קלים וחזקים. בנוסף, שימו לב כמה נקודות המפגש ישנם בין המוטות. ככל שיש יותר נקודות מפגש, סביר להניח שפעולת ההרכבה תהיה פחות פשוטה.

אוורור האוהל
במיוחד בארץ חמימה כמו שלנו, נושא האוורור הוא נושא שמומלץ לשים לב אליו. תוכלו למצוא בשוק אוהלים הכוללים חלונות מלמעלה ומהצדדים ושיכללו רשתות למניעת כניסת יתושים שאינם אטומים בצורה מוחלטת. בנוסף, קחו בחשבון שישנם אוהלים המגיעים יחד עם כיסוי לגשם במידה ואתם מטיילים בעונות מעבר או גשומות לפרקים.
לסיכום,
בעת הרכישה של אוהל משפחתי, דעו מראש את הצרכים שלכם וקחו בחשבון כי מדובר ברכישה שעשויה להיות יקרה כך שמומלץ לא להתפשר על האיכות והאמינות של המוצר כך שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן ובצורה משביעת רצון.

תיהנו בטיול!

 

חזרה לחלק ראשון